Dátum Időpont Előadó Előadás Település  intézmény helyszín
2020.09.18 15:30 Érsek Csanádi Gyöngyi Máté Angi: Volt egyszer egy…című bábelőadás Veszprém Kabóca Bábszínház Veszprém, a Hangvilla előtti tér
2020.09.29 - Póka Éva Ünnepi műsor Leányfalu Faluház és Ravasz László Könyvtár 2016 Leányfalu, Móricz Zsigmond út 124.
2020.08.06 18:00 Túróczi Éva Anna Próbaút - Edith Piaf dalaival, életének legfontosabb mozzanatait felelevenítve Gyomaendrőd Gyomaendrődi Kállai Ferenc Művelődési Központ 5500 Gyomaendrőd, Kossuth u. 9.
2020.07.06 - Dvorák Gábor, Patka Heléna Tótágas történetek Kismaros Kis Morgó Óvoda 2623 Kismaros, Liget utca 35.
2020.10.03 - Tóth Krisztina Szóló szőlő, mosolygó alma, csengő barack előadás Budapest Királyerdei Művelődési Ház 1213 Budapest, Szent István út 230.
2020.10.03 16:00 Erdei Gergő Gólyalábas produkció Budapest Királyerdei Művelődési Ház Általános Iskola mögötti rendezvénysátor, illetve tornapályája. (rossz idő esetén ugyanott, a tornateremben) címe: Rákóczi u. 28
2020.09.19 - Balázsi István, Daniss András, Vellner Balázs, Kerényi Róbert, Daniss András, Wimmer Zóra, Benke Ágoston Félix "Fenevadak az utcán" c. előadás Kismaros Kis Morgó Óvoda 2623 Kismaros, Liget utca 35.
2020.10.02 - Kántor Judit Rendhagyó irodalomóra Nagykörű Nagykörűi Művelődési Ház 5065 Nagykörű, Május 1. út 9.
2020.08.20 - Kalló Zoltán Produkció Veszprém Veszprémi Petőfi Színház 8200 Veszprém, Óvári Ferenc utca 2.
2020.08.20 - Nyáry Zsuzsanna Bernadett Produkció Veszprém Veszprémi Petőfi Színház 8200 Veszprém, Óvári Ferenc utca 2.
2020.08.20 - Horváth Elemér és Horváth Péter Produkció Veszprém Veszprémi Petőfi Színház 8200 Veszprém, Óvári Ferenc utca 2.
2020.07.03 13:30 Táncsits Maja és Tapolcsányi András Majorka Színház interaktív bábelőadása Tiszaföldvár Tiszazugi Földrajzi Múzeum Tiszaföldvár, Kossuth út 101.
2020.09.11 18:00 Szabó István Kispesti összefogás kispestiekért - "köszönet" díjmentes gálaest Budapest KMO Művelődési Központ Budapest, Teleki u. 50. 1191
2020.09.11 18:00 Hoffmann Richárd Kispesti összefogás kispestiekért - "köszönet" díjmentes gálaest Budapest KMO Művelődési Központ Budapest, Teleki u. 50. 1191
2020.07.27 - Szegedi Katalin "Lenka és Palkó" c. előadás Kismaros Kis Morgó Óvoda 2623 Kismaros, Liget utca 35.
2020.09.26 10:00 Balázsi István, Daniss András, Vellner Balázs, Kerényi Róbert, Daniss András, Wimmer Zóra, Benke Ágoston Félix "Fenevadak az utcán" Óriásbábos, utcaszínházi előadás élő zenei kísérettel Bakonyjákó Bakonyjákó, Általános Iskola Sportpálya, Rákóczi F. u. 28
2020.07.02 16:00 Kertész Ágnes, Dr. Várallyay Ágnes, Tóth-Kissné Lang Ildikó, Hadházy Ildikó, Kallai Nóra "Kis barokk zenei utazás" kamarakoncertek Gyöngyös Pátzay János Katolikus Zeneiskola 3200 Gyöngyös, Szent Bertalan u. 11.
2020.07.21 10:00 Vékony Brigitta, Németh Viktória Egyszer volt, minden volt - bábelőadás Budapest Királyerdei Művelődési Ház 1213 Budapest, Szent István út 230.
2020.07.02 18:00 Kertész Ágnes, Dr. Várallyay Ágnes, Tóth-Kissné Lang Ildikó, Hadházy Ildikó, Kallai Nóra "Kis barokk zenei utazás" kamarakoncertek Gyöngyös Pátzay János Katolikus Zeneiskola 3200 Gyöngyös, Szent Bertalan u. 11.
2020.09.11 - Bangó Béla zenekara Cigányzenei műsor Isaszeg Dózsa György Művelődési Otthon 2117 Isaszeg, Dózsa Gy. u. 2.
2020.08.17 09:00 Dvorák Gábor, Patka Heléna Tótágas történetek c. előadás Halásztelek Bocskai István Református Oktatási Központ Általános Iskolája 2314 Halásztelek, II. Rákóczi F. út 17.
2020.07.22 10:00 v. 13:30 Rippel Ferenc és Rippel Viktor Rippel brothers - Artista produkció Szeged Petőfi-telepi Művelődési Ház Szeged, Szántó K.J.u.28
2020.07.05 17:00 Pörneczi Attila és Lázin Beatrix Minden jót karantén! Újra miénk a tér! Mosonszentmiklós Mosonszentmiklós község Önkormányzata 9154 Mosonszentmiklós Sport u. 4
2020.09.30 13:30 Teremi Trixi, Perjési Hilda és Zsiga László Ünnekség Idősek Napja alkalmából Nagykörű Nagykörűi Művelődési Ház 5065 Nagykörű, Május 1. út 9.
2020.07.25 20:00 Kecskés Tímes és Sándor Dávid Nagy költők múzsái Bánk Bánk Község Önkormányzata 2653 Bánk, Önkormányzati Hivatal díszterme
2020.08.13 - Sárközi-Nagy Ilona Verslábak neccharisnyában Zalaegerszeg CLUB POPUP UNDERGROUND 8900 ZALAEGERSZEG, KOSSUTH U. 2.
2020.07.31 - Gulyás László vándormuzsikus és Orbán Dénes Langaléta Garabonciások Vonyarcvashegy Művelődési Ház és Könyvtár, Vonyarcvashegy Vonyarcvashegy Fő út 64
2020.09.20 - Sütő András Válogatás a magyar irodalom szerelmes verseiből - önálló est Vonyarcvashegy Művelődési Ház és Könyvtár, Vonyarcvashegy Vonyarcvashegy Fő út 65
2020.09.29 - Tárnok Marianna Teremtés játék - bábelőadás Vonyarcvashegy Művelődési Ház és Könyvtár, Vonyarcvashegy Vonyarcvashegy Fő út 66
2020.09.14 14:00 Király Dániel Tamás, Borsányi Dániel Dávid, Piti Emőke Katalin Az apostol Vonyarcvashegy Művelődési Ház és Könyvtár, Vonyarcvashegy Vonyarcvashegy Fő út 67, iskolaudvar
2020.09.05 10:00 Sándor Júlia Bagossy Levente: A sötétben látó tündér - c. önálló irodalmi interaktív gyermekműsor Szekszárd Tolna Megyei Illyés Gyula Könyvtár 7100 Szekszárd, Széchenyi u. 51.
2020.07.18 19:00 Ungi Krisztián Dávid és Soós Viktória Társas-Játék c. kortárs táncbemutató előadás Kismaros Művelődési Ház és IKSZT Kismaros, Kossuth L. út 22.
2020.09.21 - Sütő András Válogatás a magyar irodalom szerelmes verseiből - önálló est Nagykanizsa Művelődési Ház és Könyvtár, Vonyarcvashegy Honvéd Kaszinó, Ady Endre u. 7.
2020.11.06 19:00 Turek Miklós Nappal hold kél bennem... Turek Miklós József Attila előadása Budapest Kelenvölgyi Közösségi Ház 1116 Budapest, Kardhegy utca 2.
2020.08.29 16:00 Fers Klára Grim/m/aszok c Zsámbék Zsámbéki Romtemplom és Kőtár Zsámbék, Corvin János u., 2072
2020.09.03 20:00 Nyíri László Nyírettyűk Zenekar Zsámbék Zsámbéki Művelődési Ház udvara 2072 Zsámbék, Etyeki u.2.
2020.07.27 14:00 Tormási Attila Ribizli Zenés Vers-színház Pécs Pécsi Kulturális Központ Apáczai Művelődési Ház tematikus tábora 7632 Pécs, Apáczai körtér 1/D
2020.09.27 10:00 Tormási Attila Ribizli Zenés Vers-színház Pécs Pécsi Kulturális Központ Pécs, Honvéd tér
2020.08.19 19:00 Kovács Éva Rebecca Himnusz az emberhez - irodalmi est Gyál Arany János Közösségi Ház és Városi Könyvtár Gyál, Kőrösi út 118, 236
2020.07.29 10:00 Sándor Júlia A sötétben látó tündér - interaktív irodalmi gyermekműsor Budapest Tomory Lajos Múzeum 1181 Budapest, Margó Tivadar utca 116-118.
2020.09.19 16:00 Tapolcsányi András A malacon nyert királylány - Majorka Bábszínház Budapest Tomory Lajos Múzeum 1181 Budapest, Margó Tivadar utca 116-118.
2020.10.17 16:00 Tóth J. Anita A szomorú királykisasszony - Bábakalács Budapest Tomory Lajos Múzeum 1181 Budapest, Margó Tivadar utca 116-118.
2020.08.08 19:00 Ötvös András A csemegepultos naplója Bakonyjákó Bakonyjákó, Általános Iskola  Rákóczi F. u. 63.
2020.08.13 18:00 Kátai Norbert Irodalmi est Nagykörű Nagykörűi Művelődési Ház 5065 Nagykörű, Május 1. út 9.
2020.07.03 10:30 Majorka Színház (Táncsits Maja és Tapolcsányi András) Interaktív bábelőadás Tiszaföldvár Tiszazugi Földrajzi Múzeum 5430 Tiszaföldvár, Kossuth út 101.
2020.09.12 - Kováts Kriszta Önálló est - Arany János balladái a cappella Leányfalu Leányfalu Faluház és Ravasz László Könyvtár 2016 Leányfalu, Móricz Zsigmond út 124.
2020.08.01 - Romano Drom Együttes Zenei produkció Tiszafüred Tisza Tavi Fesztivál Nonprofit Kft. Morotva Kerékpáros Pihenőpark
2020.08.19 15:00 Kurta Niké Képzelt lények- rendhagyó irodalomóra Őriszentpéter Hétrétország- a szerek és porták köztiválja 9941 Őriszentpéter, Városszer 116.
2020.08.21 19:00 Ötvös András A csemegepultos naplója Őriszentpéter Hétrétország- a szerek és porták köztiválja 9942 Őriszentpéter, Városszer 116.
2020.08.03 - Terdyné Babos Eszter Három kismalac Kismaros Kis Morgó Óvoda 2623 Kismaros, Liget utca 35.